| Claudia_3811 a întrebat:

Acum intru la mate -info intensiv info la liceu! imi puteti spune cate ore de mate si de info facem? si cate teze si din ce dam? este greu? ce invatam la info?

5 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

In clasa a 12 a faci: 8 ore de mate (inclus si 1 optional), 4 ore de fizica, 5 ore de informatica, 1 de chimie si 2 de engleza!

Manci pe paine mate, fizica si info... cam atat... e lejer profilul, nu te agita prea tare ca nu face bine la inima!

| kuzican a răspuns:

5 ore de mate si 4 ore de info (dar pentru ca esti intensiv s-ar putea sa ai 4 ore de mate si 5 ore de info).
Teze o sa dai la info, mate, romana. si la alegere din chimie, biologie si fizica.
La info facem programare (algoritmihappy ) -nu e nimic greu sunt chiar usori dar trebuie sa fi atenta de la inceput.
Eu sunt a10a si clasa a9a mi s-a parut chiar usoara, iar informatica este adorabila. Acum pentru mine este o relaxare sa lucrez la info in c++. o sa vezi ca o sa fie usor si frumos.
Baftahappy

| deiutza_9183 a răspuns:

Auuuu
eu sunt pe profilul acela si vin clasa a11-a e foarte dificil sa stiistraight face
faci 5 ore de mate pe sap si 4 de info in fiercare an adaugi 2 ore de info in clasa a 11-a o sa ai 7 orestraight face
4 teze lb romana, matematica, info si la alegere bio chimie sau fizica
la infostraight faceau sunt niste programe destul de dificile ai sa vezi tu
sper sa te descurci
bafta:*

| danutz15 a răspuns:

Pana in clasa 10 faci cam toate materiile de pana atunci...de la 11-a scapi de multe(desen, muzica, etc.)si te ocupi f mult de profil.
La info faci programare si alte chestii, si mate cata incape.laughing
Succes in noul an!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu sa stiu un liceu cu profilu mate-info intensiv info...in juc de 8 din bucuresti va rog eu ca nu stiu ce sa aleg...