| SweetGirl_9963 a întrebat:

Acum jumatate de ora m-am despartit de prieten. cele mai bune prietene ale mele nu stiau cum sa faca asta mai repede si au reusitcryingcryingcrying ele inca imi mai sunt prietene? nu mai stiu ce sa credcryingcryingcryingbroken heartcrying. ajutati-ma va rooogsadcryingcryingsad

Răspuns Câştigător
| Ea_1881 a răspuns:

Poate ca tocmai fiindca iti sunt prietene si au observat ceva dubios la tipul cu care erai tu,sau gandit sa te desparta pentru ati face un bine,tu stii mai bine ce fel de tip era prietenul tau si ce fel de persoane sunt prietenele tale,vb cu ele, si rezolva aceasta situatie, cat mai repede ca sa nu te afecteze emotional foarte tare:* te pup si ai grija de tine

9 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Nu! Evident ca nu-ti sunt prietene adevarate.
Ai si tu grija cu cine umblii.happy

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Odata ce ele au incercat sa te desparta de prietenul tau in loc sa se bucure ca ai pe cineva inseamna ca ele nu iti mai sunt prietene.In primul rand incearca sa le eviti o peroada si sa nu vb cu ele si pe cealalta pare incearca sa te impaci cu iubitul tau daca tii cu adevarat la el.Un mic sfat ascultati inima si nu asculta ce spun ceilalti.bafta. fundita?

| DozeCuVisse a răspuns:

Ele nu iti sunt prietene adevarat.dar iti sunt doar prietene...si nu poti sta certate cu ele crede-ma. Sfatul meu e.sa nu te bazezi prea mult in ele...
Dar tu faci ce vrei...sad

| SweetGirl_9963 explică:

Nici nu au trecut 24 de ore de cand nu mai suntem impreuna, si deja e cu alta si se mai uita la unca una!:@! prietenele mele au avut dreptate si imi pare rau ca m-am indoit de ele.

| SweetGirl_9963 explică:

Nu au trecut nici 24 de ore de cand nu mai suntem impreuna, si el deja este cu alta si se mai uita la inca una. imi pare rau ca nu mi-am ascultat prietenele care imi vroiau binele de la inceput si am fost cu cel mai mare PROST.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Draga mea, în viată singurul prieten ești tu însăți! Eu îți spun, viața îți va dovedi!
Pa-pa.

| betty08 a răspuns:

Prietenia adevarata e cam rara.ar fi mai bine sa fi atenta cum iti alegi prietenii caci lumea e perversa si foarte invidioasawinkingNu ar f trebuit sa iti lasi prietenul,daca il iubesti,pentru ele, intr-adevar cineva ar putea sa ma contrazica, sa spuna ca prietenul il ti 1 2 saptamani, luni iar prietenii toata viata.dar nu este asa delocwinkingMai bine iti traiesti viata fara regrete cu cine vrei tu, pentru ca asa cum iti schimbi iubitul iti poti schimba si prietenii.Cu siguranta acele fete nu iti sunt prietene cu adevarat...ai grja...Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Liam a răspuns:

Tu te-ai desparti de el?