| SimplePlanFanKarina23 a întrebat:

Acum o luna am cunoscut un baiat. Eram la o prietena si ne-am hotarat sa iesim putin afara sa ma stam si noi de vorba cu cineva. At ne-am intalnit cu cativa vecini de-a ei printre care si M. Mi-a placut de el si si el parea interesat de mine. Am povestit, am glumit si dupa aia am plecat acasa. Trece o saptamana si eu merg din nou la prietena mea, ii cer numarul de telefon a lui M. si il sun. Povestim una alta si il intreb daca vrea sa iasa pe strada, si mai tarziu vine cu fratisau si cu inca doi baieti (ca data trecuta), cand sa plec acasa M. se ofera sa ma conduca. Toate bune si frumoase insa nu se intampla nimic, imi da un pupic pe obraz si pleaca. Prietena mea zice ca ma place si ca ar trebui sa-mi incerc norocul. Trec doua zile si ma hotarasc sa-l sun, imi raspunde dar ma intreaba cine sunt sad eu suparata nu ii spun si ii inchid. A trecut o luna si nu am mai auzit nimic de el, de sunat nu l-am sunat de nervi, dar totus daca era macar putin ineresat isi salva numarul meu de tel, sau ma suna inapoi sa vada cine sunt. Mie imi place de el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Daca era interesat ar fi salvat si el nr.Hai sa presupunem ca nu si-a dat seama sau poate a zis ca il memoreaza si a uitat. Dar daca zici ca a trecut o luna e evident ca nu l-a interesat pentru ca putea sa ii spuna prietenei tale ca vrea sa mai iesiti impreuna. E mai bine sa uiti de el.Sunt baieti peste tot iubita :*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai incearca totusi sa-l mai suni odata iar daca zice tot "cine esti?" spune-i "cum adica m-ai sarutat pe obraz si te-ai oferit sa ma duci acasa si acum nu mai stii cine sunt?! sunt...[zici numele tau] mai" si el probabil isi va amintii iar daca da intreba-l ce mai face etc si propune-i sa iesiti undeva iar apoi intr-un moment mai potrivit spune-i asa "uite ce e esti un baiat simpatic, de treaba... te plac si as vrea sa fiu cu tine" si mai departe vezi tutongue sper ca te-am ajutat:*

| Shinen a răspuns:

Buna!
Daca iti place de el, si ai vazut ca si el este posibil sa te placa, incearca sa il suni. Bine, a gresit si el. Trebuia sa iti salveze numarul de telefon, intr-adevar.
Pa.pa!