| Georgyanna_Laurra_1999 a întrebat:

Acum o saptamanaa m-am despartit de prietenul meuu..Noi aman2 am hotarat sa ramanem prietenii..Si mi se pare ok pentru ca eu inca mai tin la el.dar in ultimaa vreme ne certam destul de dess..si desi ne impacam de la acele certuri nu stiu ce se intampla cu noi. ware chiar nu mai simte nimic pentru mine? de asta ne cretam atat?
Nu stiu eu as vrea sa fim din nou impreuna dar el nu credd ca vrea.sad
Nu stiu ce sa mai facc..eu inca il iubesc dar nu cred ca vom mai putea fii impreuna.

Si de cand m-am despartit de el parca nu mai am incredere in nimeni si sunt mai inchisaa,, ware din ce cauza? Nu mai pot sa vb cu nimeni..nu ca nu am cu cnee dar nu am eu incredere in nimeni sa le povestesc.

Nici macar parintzilorr sau surorii mele nu pot sa le spun nimic in ei am cea mai putina incredere..pt ca ei nu au fost niciodata de acord cu relatzia mea si de aceea nu pot sa le spun prin cate trec si prin cate am trecut.

Decii ce se intamplaa cu mine?!:'(
Va multumesc pentru ajutorr.:*
Raspunsul care ma va ajuta va primi Fundaa.:*

2 răspunsuri:
| Dixx218 a răspuns:

Pentru inceput, daca tu si fostul tau prieten v-ati despartit si ati decis de comun acord ca este bine sa deveniti amici, se spune ca : ' Este imposibil ca doi fosti iubiti sa devina prieteni, ori ei inca se mai iubesc, ori nu s-au iubit niciodata '. In ceea ce te prieveste cu certurile intre tine si el din punctul meu de vedere este cel mai ok sa vorbesti cu el si sa vezi de la ce vin toate astea. Ai mentionat si faptul ca tu esti mai inchisa in tine, asta nu este un lucru favorabil pentru tine in primul rand! Fundita? :3

| Georgyanna_Laurra_1999 explică (pentru Dixx218):

Nu am decis de comun acord ci s-a despartit el de mine.Si da ai dreptate de cand n'am despartit nu ne mai prea vorbim, nuprea mai avem ce..Si da nustu de ce dar nu prea mai am incredere sa vorbesc cu nimeni despre nimic.sad