| Psihoyounger a întrebat:

Acum vreo două zile vă rugam să propuneţi câte un utilizator TPU pentru câteva posturi de ministru, acum că tot ne aflăm într-o perioadă de formare a unui guvern. http://www.tpu.ro/......-formeaza/ Şi să folosesc cuvintele posturilor TV, TPU a ales! V-aţi ales conducătorii! :d

Prim-ministru: BRIGAELA

Ministrul Educaţiei: APRIL

Ministrul Justiţiei: FLAV

Ministrul Sănătăţii: BRIGAELA

Ministrul de Interne: NONY

Ministrul Mediului: Egalitate între ADINACIOSESCU, HÂRCIOG, MEDUZA şi CAMI. Vă propun să alegeţi unul dintre aceşti utilizatori pentru MINISTRUL MEDIULUI.

Mulţumesc! Sărbători fericite!

Psihoyounger

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ministrul Mediului : HÂRCIOG.
Eu propun guvernul "Legiuitoarea"
Presedinta : Raluca.
Ministrul Educaţiei: bent
Ministrul Justiţiei: FLAV
Ministrul Sănătăţii: BRIGAELA
Ministrul de Interne: NONY
Ministrul Mediului : harciog.
si mai vreau inca un ministru... happy
Ministrul transporturilor : allinnaa

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu pot sa fiu Elena Udrea?rolling on the floor

| Psihoyounger explică:

Dacă vreţi să vedeţi întrebarea de acum două zile, căutaţi-o la profilul meu pentru că este o problemă cu link-ul şi nu ştiu care!

Sărbători fericite!

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

@cami, mai trebuie ales doar ministrul mediului, celelalte sunt rezultatele numărării de la întrebarea mai veche pusă de mine. La mediu a fost egalitate.

Sărbători fericite!

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

Ministrul mediului va fi Hârciog, datorită votului lui Cami care a fost decisiv.

Sărbători fericite!

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu ministrul cultelor. De ce nu este minister pentru culte? ai? vreau si eu acolo la ciolan.