Bula
| Bula a întrebat:

Stie sa-mi spuna cineva: Cine este ACUM primul ministru al Guvernului Romaniei si cine este ministrul de interne? Si de ce?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si daca-ti spun cine e ACUM, chiar crezi ca maine dimineata o sa fie tot ala? Stai calm. Probabil vreun ministru care avea deja 2 ministere l-a preluat si pe al treilea. Ete ce mare problema, na!
O fi Nutzi si la Interne, ca tot are legatura cu turismul si cu mediul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

"Avem '' Prim ministru interimar demis, cat despre ministru de interne "avem nevoie ", ca la noi la nimeni...

| elena a răspuns:

Sincer...la ce-ti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M a intrebi pe mine? Sunt dintre putinii nepatrioti care nu au raspunsul la intrebarea ta.

Salutare Domn Bula, noroc cu alegerile astea virtuale, ca altfel nu te mai vede lumea deloc pe la ochi.

| sensibilosu a răspuns:

Taicat-o!

| venezuela a răspuns:

E retorica intrebarea, nu?

| venezuela a răspuns:

E retorica intrebarea, nu?