| anonim_4396 a întrebat:

Adam Lambert sau Lady GaGa? de ce?(mie imi plac amandoi foarte mult!)

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lady Gaga, este o excentrică.
Pa, pa.

| Veve :X a răspuns:

Lady Gaga. De ce? pentru ca e foarte originala, are o voce de milioane, are stilul ei unic in toate privintele, milioane de fani in toata lumea, cantece in toate topurile si are o viata minunata cu un prieten care o iubestebatting eyelashes

| IepurashRocker a răspuns:

Lady Gaga... are un stil unic, extravagant, mereu socheazã! :X

| Alle_1389 a răspuns:

Imi place la nebunie cum canta si cum arata... are niste ochii frumosi. mi-a cazut fata cand am auzit ca a gay dar pana la urma e viata lui. noua ne place un artist dupa cum canta. de exempli Michael Jackson vi se parea ca avea o frumusete aparte? mie sincer nu dar imi placea si imi place cum canta.

Lady Gaga...Ma intreb oare stie cineva cine e cu adevarat Lady Gaga? Nici macar ea nu stie cine e.Controversa e al doilea nume al ei.Mereu socheaza prin vestimetatie si declaratii socantehee hee

Muzica ei in schimb, jos palariabig grin

Se pricepe sa combine perfect in videoclipurile ei partea vizuala cu cea artistica.

Deci amandoi; x

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Sincer amandoi sunt ok. Adam Lambert este original, la fel si Lady Gaga.Nu pot alege unul dintre ei. Sper ca te-am ajutat!

| Whatthehell66 a răspuns:

Adam Lambert love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| T a răspuns:

Amandoi!:X

Sunt originali si canta foarte bine.happy

| Ixchel a răspuns:

Sincer, fără nicio ruşine, recunosc că nu am habar cine este acest individ *Adam Lambert*. În concluzie o aleg pe Lady Gaga happy

| Doa'Do a răspuns:

O aleg pe Lady Gaga.
Si cine e acest Adam Lambert? Crede-ma, nu-i suport muzica!

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Amandoi sunt foarte buni atunci cand vine vorba de cantat

| DeeDee_9541 a răspuns:

ADAM LAMBERT!

e cel mai tare!
am poza cu el la avatar, al dekstop, toata camera mea e plina de postere cu elbatting eyelashes
love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoi, Dar mai mult Lady GaGa!