| Rosimina a întrebat:

Adam si eva presupun ca erau albi nu? Atunci DECE sunt si negri, chineji....etc? straight face rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Pentru ca "bibibilia" asta a fost legea oamenilor vechi, cand nu era politie.

| Rosimina explică (pentru Hash001):

Ce am zis eu si ce spui u

| Hash001 a răspuns (pentru Rosimina):

Pai acolo scrie asta laughing si nu e adevarata

| Rosimina explică (pentru Hash001):

Alege un raspuns castigator
Adam si eva presupun ca erau albi nu? Atunci DECE sunt si negri, chineji....etc? Eu vad caam spus asta straight face

| Hash001 a răspuns (pentru Rosimina):

Pai adam si eva sunt primii oameni din biblie, si ti-am spus ca biblia e falsa deoarece nu pot sa apara negrii din oameni albi (care nu erau complet albi, cica)

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pai buna intrebare:Mi-am pus un pic creierul in functiune(foarte chinuitor parerea mea), iar rezultatul este foarte satisfacator. Oamenii isi schimba culoarea in functie de clima:Negrii-din cauza caldurii din Africa Chinejii-Din cauza excesului de orez, etc. Sper ca ti-am fost de folos.