| Sprike a întrebat:

Adica... stai,stai,stai!
Un baiat mi-a zis incordez mana stanga,asa am facut,si apoi mi-a zis de o linie,dar nu am priceput chestia asta, si aveam linia aia scurta sau nu stiu cum, si el mi-a zis ca o sa traiesc putin?
Fake?
A da a mai zis ca linia aia iti arata cat de mult vei traii...
Fake nu?

Răspuns Câştigător
| Yumiii a răspuns:

Da, stiu si eu asta. Si eu am linia aia scurta. Nu crede in tot ce zic altii, erau mai multe tampenii legate de liniile din palme. xD Muulte, multe.
Sa nu crezi. :3 o sa traiesti mult, si bine~

1 răspuns:
| Georgiana_Camelia_1997 a răspuns:

Minte nu este nimic nu trebuie sa crezi in ceea ce zice...