| drumulspreiad a întrebat:

Ahh.maine trebuie sa mergem sa ii luam cadou unei prietene.si nu avem absolut nicio idee!
sa o descriu putin:
adora albastrul
e o domnisoara in toata regula! moda si chestii...
are 13 ani
culoarea parului saten
va rog!
ofer >fundoi:

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Pai daca ai vreo poza cu tine si cu ea poti sa cumperi o rama si sa pui poza in ea.ca poti sa gasesti o rama albastra frumoasa:p

sauthinking un spray. ceva folositor fetelor : parfum, luciu de buze, machiaje thinking chestii d genu` astablushing

fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii cumperi o esarfa albastra daca tot ii place culoarea.