| Psihoyounger a întrebat:

Ai iubit vreodata fara limite, simtind ca acea persoana e cea mai importanta pentru tine?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Da si chiar in acest moment asta fac. Am sotia plecata de o luna in Italia si o astept sa se intoarca acasa la mine. Este tare greu fara ea si tin sa le zic la toate fetele sau la toti baietii care sunt inselati ca daca stiti sa oferiti tot ce ii trebuie partenerului nu o sa va paraseasca sau insele niciodata. O persoana ce iubeste cu adevarat nu poate insela persoana iubita.

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Am iubit. dar cu limite...
Hai sa te intreb ceva. ti-ai taia o ureche pentru ea? daca nu, tocmai te-ai lovit de o limitawinking

nony
| nony a răspuns:

Da Psihoyounger. dar la ce te referi tu e foarte simplu.De obicei nu tin cont de parerile altora, asta inseamna ca iubesc fara limite?
Dar daca asta e ideea ta, o respect.fiecare iubim cum stim happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, prima.

| Psihoyounger explică:

@nony, ai dreptatelaughing dar ma refer in limita romantismului, iubirii, sa nu iti pese ce zic altii, intelegi? Nu ma refer la astfel de chestii.

Sper ca nu va deranjeaza genul asta de intrebari pe care le pun, dar v-am mai zis ca sunt un romantic incurabil.

Psihoyounger

| daii a răspuns:

Da.

| Cryssy a răspuns:

Da...atunci cand iubesti cu adevarat persoana iubita este mai importanta decat tine si ai face orice numai sa ii fie bine. :X

| Georgiana2905 a răspuns:

Da. Am iubit fara limite. Eram in stare de tot pentru el si pentru ca relatia noastra sa mearga mai departe fara acele lucruri care o mai franau putin din ritmul ei alert, plin de iubire si dorinta. A trecut timpul, relatia s-a racit, totul s-a stins extrem de repede si urat dar sentimentele noastre au ramas aceleasi iar acum, dupa 2 ani de absenta a reaparut in viata mea. Sunt convinsa ca tin la el... Voi face orice ca relatia noastra sa redevina ce a fost candva iar acum cu mult mai multa atentie. IUBESC!

| Mixed a răspuns:

Da ...acum asta fac ...desi e o distanta intre noi ...il iubesc ca in prima zi...
are dreptate kratos.in tot ceea ce spune...

| Misterious a răspuns:

Bine spune kratos. Da am iubit si inca iubesc...si da am simtit ca as fii putut sa fac orice pentru aceea persoana. fara sa ma gandesc la alte lucruri sau la altcineva.
@ nony. daca ar avea nevoie de urechea mea.as da-owinking
Inima oricum e data.asa ca o ureche. ce mai e.

| Bebitza_3599 a răspuns:

Da.Era mai presus si de propia familie... acum e doar o amintire:-

| Andraa_3088 a răspuns:

Da. Inca iubesc si cred ca o s-o fac mult timp de acum inainte. love struck

| mino_8755 a răspuns:

Da am iubit si iubesc in continuare ( Katty) este singura fata pe care o iubesc dincolo de orice limite si care este cea mai importanta persoana pentru mine...insa uneori tind sa cred ca nu ma crede sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am iubit... daca nu iubesti cu toata fiinta ta, cel putin o data in viata, poti spune ca ai trait degeaba.nimic nu te implineste asa cum face o mare dragoste, nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am iubit fara sa asc de ceilalti si sa nu mi pese de nimeni in afara de mine si el, dar din pacate nu m am ales km q nimic...doar amintiri de care nu stiu cum sa scapsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| laly_7166 a răspuns:

Da! am iubit, dar ne-am despartit pentru ca asa a fost mai bine. dar a fost singurul baiat caruia i-am spus ca il iubesc si chiar l-am iubit. a fost o relatie frumoasahappy