| EuSiCuMine a întrebat:

Care este cea mai importanta persoana pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Annd a răspuns:

Cea mai buna intrebare de pana acum. Oricum greu de zis. dupa familia mea, prietenul meu...cred ca asta este raspunsul corecthappy

6 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Am mai multe:$ Bine acum ele sunt cele mai importante in unele aspecte ale vietii. Parintii si fratele sunt cei mai importanti in viata mea familiara.Adica nah'.laughing Ma intelegi:X

Si iubitul:X:X este cea mai importanta persoana pe plan sentimental:X:X Pe care il ador!

Ceao!:*

| Madda a răspuns:

Cea mai buna prietena Biaa.

| Madda a răspuns:

Cea mai buna prietena Biaa...

| Dσℓℓу a răspuns:

Doamna diriginta si doamna de mate:X

| Carly22 a răspuns:

Parintii. prietena cea mai buna.cainele meu.

| Zana_3479 a răspuns:

'El' e pentru mine ce mai importanta persoana :X