| Xenaaaa a întrebat:

Ajuta kangoo jumps la scazut in greutate?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Buna!
Da te ajuta foarte mult. Chestia e sa tii si o dieta. eu am slabit 17 kg cu kangoo si dieta.

| Xenaaaa explică (pentru Anca95):

In cat timp?; d

| Anca95 a răspuns (pentru Xenaaaa):

Eu am inceput kangoo jumps de prin octombrie, dar vrea sa-ti spun ca nu m-am omorat tinand dieta. Dieta tin de prin aprilie.

| Xenaaaa explică (pentru Anca95):

Eu as dori sa slabesc 5 kg intr-o luna+dieta, crezi ca se poate?

| Anca95 a răspuns (pentru Xenaaaa):

Daca ai vointa, desigur! De cate ori vrei sa mergi la kangoo?

| Xenaaaa explică (pentru Anca95):

De 5 ori pe saptamana

| Anca95 a răspuns (pentru Xenaaaa):

Foarte bine, bravo!

| xXenaa a răspuns (pentru Xenaaaa):

Se poate

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Desigur.
Orice miscare ajuta, plus ca e amuzant.

| xXenaa a răspuns:

Ajuta la slabit, la tonifierea musculara si la reducerea celulitei.