| motanu89 a întrebat:

Ajutati-ma, ce trebuie sa schimb din punct de vedere estetic la blog pentru a deveni si mai aratos? http://pavelionut.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu nu cred ca trebuie sa schimbi nimic, nici sa adaugi, nici sa scoti. Totul este bine, asa cum este, este stilul tau plus ca atunci cand vremi mai mult totul se distruge. Cum am mai zis blogul tau este reusit, este de calitate, ai articole frumoase, iar stilul este bun asa cum este. Blogul este uimitor asa ca priveste parte buna, nimeni nu ti-a zis ceva rau despre el, deci de ce vrei sa il schimbi, sau daca a facut-o cineva de ce il asculti? este stilul tau si mie una imi place, nu trebuie sa il schimbi.

Bafta in continuare!

Pa, pa.

1 răspuns:
| annna a răspuns:

Tema profiluluibig grin