| AnneMarie27 a întrebat:

Ajutati-ma plizzbig grinbig grinbig grindau fundita...stiu o sa fie o intrebare cam stupida dar nu am ce face imi trebuie ajutorul deci mi-am facut baie si m-am curatat in urechi cu un betisor si mi sa infundar o ureche si nu stiu ce sa mai fac nu mi se desfunda deloc... aveti idei cum mi se va disfundabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Pune picaturi de urechi.Intrebi la farmacie.Si dupa aceea pui vata in ureche.
Si mai bine folosesti spray de curatat urechi(tot de la farmacie)inainte sa te cureti cu betisoare.Ca spray-ul topeste toata ceara din urechi, betisorul mai mult o impinge.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betisoarele nu sunt recomandate sa te stergi in ureche. Incearca alta data cu un colt al prosopului. Ai grija ca nu e de gluma!