| NuAmNume97 a întrebat:

Ajutati`ma sh pe mine pls puppy dog eyes....eu am media de admitere la liceu 6.44 si imi place un liceu cu media de admitere 7 si ceva...as avea sanse sa intru la el?

Răspuns Câştigător
| lextar113 a răspuns:

Incearca,de ce nu? Daca anul acesta va fi concurenta mai mica si intri? Pune liecul ala prima data, apoi altele si undeva vei intra

3 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Sincer..doar daca s-ar intampla o minune..nu vreau sa-ti iau sperantele dar nu cred adica eu nu as risca..asa risti sa nu intri nici la a doua optiune pe care ai pus-o.Acum e treaba ta ce faci eu ti-am zis ce cred eu, speranta moare ultima si nu risti nu castigi dar cred ca e diferenta prea mare nu cred ca ar scadea media asa mult plus ca anul acesta am auzit ca s-au luat note mai mari decat anul trecut. BAFTA happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lavinia2803 a răspuns:

Poti sa pui optiunea asta prima si apoi sa completezi lista cu licee unde ai sanse reale de a intra. Succes in continuare!