| ciupy a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu ceva : am nevoie de cartea Marile mistere ale lumii dar nu o gasesc in librarii, nu ati putea voi sa-mi dati vreun site so scot de pe net? sau oricare alta carte despre mistere, istorie, paranormal, fantome, d'astea

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intra pe www.pravalia cu carti.ro,o gasesti sigur e in jur de 100 roni.

Janina
| Janina a răspuns:

Mergi la biblioteca din orasul in care esti, eu acolo merg pentru a gasi astfel de carti...sau mai caut pe dc++ si gasesc o multime de articole, carti sau documentare
bafta happy

| Parintele a răspuns:

Din ce localitate esti?

| ciupy explică:

Nogod sunt din suceava dar de ce mai intrebat?