| persoananepotrivita a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog big grin.
De Craciun vreau sa-i scriu prietenul meu o felicitare alaturi de cadou. Problema e : Ce as putea sa-i scriu? Vreau o poveste frumoasa sau ceva de genu'. Multumesc! love struck funda :X

1 răspuns:
| catalinnaelena a răspuns:

Draga...
am invatat ca iubirea e cea mai de pret comoara pe care ti-o poate darui cineva. tocmai de aceea, cu prilejul sarbatorilor de iarna, vreau sa-ti dau cadoul cel mai frumos pe care sunt in stare sa ti.l ofer: iubirea mea.
Nu sunt cuvinte indeajuns pentru a descrie ceea ce simt eu fata de tine. nu sunt lucruri care sa reprezinte ceea ce port in inima pentru tine. nu sunt oameni care sa-mi poata lua ceea ce ti.am dat deja tie. nu sunt clipe mai frumoase ca acelea cand sunt cu tine. nu sunt cuvinte mai profunde decat cele doua pe care ti le voi spune: TE IUBESC... te iubesc, nu pentru ca e Craciun. ci pentru ca te iubesc. te iubesc nu pentru ceea ce esti, ci pentru ca m-ai facut sa ma indragostesc de tine. te iubesc tocmai poentru ca nu am motiv s-o fac...te iubesc pentru ca asa mi-e scris destinul.
iti doresc sa ai cele mai frumoase sarbatori de iarna, sa ai parte de bucurii sufletesti, de sanatate si noroc, alaturi de cei dragi.