| Georgyana_7314 a întrebat:

Ajutati-ma urgent as vrea un costum de vrajitoare improvizat... fara palarie vreau sa-mi fac buzele negre si ochii dar nu stiu cu ce sa ma imbrac va rog ajutati-ma maine e halloween urgent

Răspuns Câştigător
| Ramooon a răspuns:

Pai o rochie neagra a mamei, nu ar strica legata cu un cordon negru in talie, palaria care este un musst have, ochi negri si buzele negre, nu ar strica si niste pistrui, o matura si niste dinti falsi de zgripturoiaca si cred ca look-ul este perfect, ai putea sa rupi un pic rochia daca se poate, mai zdrenturoasa ca sti ca nu au ele timp de aranjat printre atatea vraji malefice de facut laughing. Sau daca rochia nu este lunga poti sa iei un dres negru il rupi pe ala si niste pantofi mai ciudati. Sau poti fi mama lui alba ca zapada, ea era frumoasa, era obsedata de frumusete, iei un mar tongue jumate rosu jumate galben tongue si o rochie mai old school tongue machiaj strident si un coc si te apropri tongue nu uita figura rautacioasa, atitudinea este tottongue