| AnYkA52 a întrebat:

URGENT! Cu ce ma sfatuiti sa ma imbrac la petrecerea de Halloween? In ce?:Vrajitoare, Strigoi, Iepuras, Mata neagra, Cowboy...etc cowboy iepuras si mata neagra sunt excluse. EX:Si daca ma sfatuiti sa ma imbrac in vrajitoare de ex. ce sa imi iau? palarie, pantaloni/fusta...etc.Va rog ajutati-ma!:*:X

Răspuns Câştigător
| Yryna14 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te imbraci in vrajitoaresmugde preferat ar fi sa-ti iei o rochie sau fusta lunda, neagra sau mov inchis, si o palarie ascutita ceva, si daca poti da-ti unghiile cu oja neagra:Xhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. dar eu cum sa mai ma machez daca sunt vrajitoare. de unde esti eu craiova