| cosmin_6011 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos spuneti-mi si mie ce sa scriu pe spatele pozelor cu mine termin clasa a VIII-a si nu stiu ce sa scriu. Funda

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! De regulă se scrie, data, localitatea, locația și se enumeră cei care apar în poză.
O seară frumoasă!

| Scriitoarea a răspuns:

Inca un an s-a terminat, dar acest an a fost unul pe care nu-l voi putea uita. S-a terminat cu tot ce a fost. De acum suntem pe propriile picioare in liceu. O amintire frumoasa las in urma cu terminarea clasei a opta. Sper ca urmatori ani sa fie la felde frumosi. Funda?