| Bика a întrebat:

. Ajutati-ma va rog si pe mine cu niste statusuri de dragoste va rog...Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Sunt 100`oo De gaNdurI ce Ma duC la Tn` mrU
Fara tN` e pUstiU in SufletuL meu`h
ShI sImt ca Ma stinG, as vrEa`h Sa te AtinG
Sa te StinG lanGa iNima mea`h
AsTept aCea Zi cand iti veI aMinti
Ca SunTh sIngura drAgoste`h A tah:X

Pero me acuerdo de ti y otra ves pierdo la calma
Pero me acuerdo de ti y se me descara el alma
Pero me acuerdo de ti y se borra mi sonrisa
Pero me acuerdo de ti y mi mundo se ase crisaz

MaI mult DecAt oRice
Si aT cAnD nu aM nIciuN baN, nu m`aFeCteaZa
CacI eSti uH laNgA mine`h mrU:X

ZeCi d`Cuv, totu' pe`o carte...nu uita nu poti face ca lumea sa fie a ta! ai suferit vreodata din iubire? da? stiam! cand l`ai intalnit pe el.viata mi s`a schimbat radical! si nu numai dn vna ta! eram in stare sa fk orice pentru noi!

at cand o saruta inima iti frange
uh plangi si suspini cu lacrimi de sange
pe ea o urasti dar pe el il iubesti
pe el il iubesti iar pe ea o urasti

ToaTe VeneAu.TreCeau
Dar neeK nu ramanea[:S]
NiCi maCar prostu'
CarE pUteaM sa JuR ca ma IuBea[:-((]

Am InTeles ca aI deJa p`aLtcnV
ShI daca tRb sa pLec, eu pLec
Dar nu UItah K aMInTiriLe RaMan
InDifeRent`h Ce Va uRma`h
PoTzi sa RuPi sHI poZeLE
Le VeI LiPi iNaPoi caNdVA

Te laS Sa fY un vagabOnT nu baYat de kSa Sa dkem ampreuna O vYaTa frumOaSa dka aS vr Te’aS SchYmba dar am nevOYe d un vagabOnT an vYata mea

Ma`i inSelat? Asta e eSty baiat. Ma`i mintzit? Am trecut cu vedeRea. Ma`i Jignit? Se mai intampla... Ma`i VanDut? te-am Dat dRaq

Ma urasti dar Te simti bine Langa mine. Ma ignori dar Ai vrea sa fii Cu mine. Nu ma suporti dar Iti sunt Draga

NU folosi cuvinte fara rost cum "ca e un prost"... ca pentru el ti-ai pune viata contra cost. chiar daca e doar un fost

Voi credeti ca, cu 2-3 vorbe frumoase inima imi castigati?laughing Doamne ce va inshelatzilaughing

"". [ Te doaRee sa veZii ca nu'mi pasa. Si ca iti zic mereu 'Nu may conteaZza'. Lasa ]"

Daca nu te vad o Zii innebunesc Tu nu poti sa-ti dai Seama cat te iubesc. M'am certat de dragu` tau Cu ai mei Parinti. si as Muri sa stiu ca Tu ma minti

Nu imi vine Sa cred nici mie Cum te porti cu Ea. Cu mine n'aveai placere sa Te porti asa! oh go on
Am realizat Ca ce am Facut pana acum nu a fost Bine. Si ca mai Intai de Toate de acum Inainte Trebuie sa ma Gandesc numai La mine

Fata spate si profil Sunt printesa manechin :Xwinking

Eu cu ele. Tu cu ei. Eu cu fetele mele. Tu cu tovarasi tai. Mai bine sa ne afisam asa. Sa nu stie altii ce simte inima

Nu lasa in jur sa se vada ca te doare ceva findca imediat cineva va profita... daca vrei sa plangi fa'o singur in casa, nu spune nimanui ca oricum nu'i pasa

Imi dai sperante Ca va fi Bine. Imi dai sperante Ca "da" o sa Te am mereu pe Tine. Hai sa mintim ca e Perfect. Hai sa fim suflet Nu un Obiect

♥º"Esti jalnica si o sti prea bine, nu ma ura ca sunt mai buna decat tine, uraste-ma ca prietenul tau intoarce capu dupa mine chiar si-atunci cand e cu tine!"º♥

printzesa printre borfasiwinking""Mereu auzi pe cate unele: Am talent, sunt frumoasa, sunt mortala... Eu, insa, detin o vorba... Sunt ORIGINALA!"

FunDy? PLZhappy

1 răspuns:
| AngelSpeed a răspuns:

Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!

Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru - ma-i lasat sa plec
Sunt ca un inger fara aripi. fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad
Daca crezi in vise atunci vei dormi toata viata