| biba a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri de dragoste :X, mersi:*

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Uite aici cateva: daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin; E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit. Hai sa ne inpartim lumea, luna mie, stelele tie, oceanul mie. Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie. Te iubesc. am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv: ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista. mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
o raza de lumina o urma de durere un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!
Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.
Nu sunt rea sunt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care. ma scuzati de deranj, ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna, dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul:* Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie,te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange. am iubit si am sa iubesc o floare ce u nu gasesti, floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit. Te iubesc si te ador unikata mea :X:X:X
Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii, nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine.
Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut,
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor,
M-ai facut sa te ador.
ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire
vocea dezminte dar inima nu minte
TE IUBESC! daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza. Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu.
cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc asa mi s-a intamplat sim mie am iubit cu adv crying(((
Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.
P.S:ASTA MI-A PLACUT MIE FT MULT : Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate; nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea. -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea.La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati; a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb", a spus fata si s-a intors sa plece. Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog". Funda?

3 răspunsuri:
| Filehost a răspuns:

Sunt om, pot iubi deci pot totul

| stefania1 a răspuns:

* Iti aduc aminte de clipele fierbintsi din dormitor drooling. cand imi spuneai " Iubita te ador; x, mor de al tau dorbatting eyelashes

| stefania1 a răspuns:

Aş vrea Să treacă anii aşa, Să nu te schimbe ceva, O viaţă bună sau grea, Mereu să fiu a ta...