| Blondutza_4425 a întrebat:

Ajutooor! Aproape toti prietenii mei sunt plecati in vacanta iar plictiseala pluteste in aer...Cum as putea sa o alung?=]

6 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

"jupanul_narcis" si eu ma plictisesc dar am chef de povesti asa ca...

| Narcis196 a răspuns:

"jupanul_narcis" si eu ma plictisesc dar am chef de povesti asa ca adauga id-ul meu in lista ta de prieteniwinking

| DعeutZa a răspuns:

Buna:*.poti sa iti organizezi tu cu prietenii plimbari in parca,te uiti la un film, asc muzica, cumparaturi.big grin si o sa vezi ca nu te mai plictisesti:*

| FloRRe a răspuns:

Buna:*.
Incearca sa iesi cu o verisoara ceva,sau chiar si cu parintii tai,dar seara! laughing.
Eu nu obisnuiesc sa ies cu parintii...dar daca chiar nu ai cu cine sa iesi,ar merge!
Uite-te la filme, asa trece timpul... poti citi daca vrei...te uiti la tv.:-s
Daca nu iesi si te plimbi, si poate mai gasesti tu pe cineva cunoscut. Have a nice day :*.
Paa.big hug Bafta.

| stefan_8806 a răspuns:

Fa ce fac si eu, m-am apucat de mmorpg-uri provoaca superdependenta si ajuta la ocuparea timpului. in ultima vreme eu joc Dekaron.

poti de asemenea sa citesti o carte, sa cauti un job, sunt sute de chestii pe care le poti face.

| bubuch a răspuns:

Poi iesi cu bicicleta sa ucu rolele depinde prin parc iti faci noi prieteni poate ii inviti pe la tine sau ei te invita pe la ei va uitati la un film...