| yoyouxibi a întrebat:

Ce as putea face sa nu ma mai plictisesc, prietenii imi sunt plecati in vacanta si eu mor de plictiseala ( nu vreau sa aud de calculator, asta fac cam toata ziua alte idei pliz)...

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Si eu m-am plictisit asa ca am iesit sa alerg happy sunt slaba dar e bine pentru corp putin sporthappy. uitate l chesti amuzante ca vacanta mare. sau teleovela pe youtube, canta si inregistreazate e amuzantlaughing compune da cu mingea in perete, citeste revista bravo girl sau daca esti baiat altcevahappy