| ForbiddenDreams a întrebat:

AJUTOR. Acum 2 seri eram cam nervoasa pentru ca m-am desparit de prietenul meu si ca sa nu-l mai bag in seama l-am bagat pe invizibil pe facebook(adica nu-mi mai apare in lista de chat online) Cum scot chestia aia? va rog frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| oanakissyou a răspuns:

Intri pe profilul lui, dai clik pe mesaj si o sa iti apara acolo jos fereastra lui de chat. sus in dreapta, langa X apare o rotita. Dai click pe ea scrie acolo "Arata-te online pentru..." dai click pe aia si totul este ok.happy

| ForbiddenDreams explică (pentru oanakissyou):

Multumesc mult :*

| oanakissyou a răspuns (pentru ForbiddenDreams):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| PufuletteX a răspuns:

Cauti numele lui jos la chat,dai clik sa-ti apara fereastra aceea,iar sus, langa X-ul de la fereastra, este o floricica, dai clik si iti apar mai multe, tu dai pe "Arata-te online pentru..."