| GTA5 a întrebat:

Ajutor! Am luat 7.50 la geografie si joi e sedinta cu parintii. Acolo sigur o sa afle. Ce fac dupa ce ei vor vedea nota?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Dai petrecere ca treci la geografiehappy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te bucuri ca ai luat 8 ce altceva sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci si acum. si daca era 10 sau 4 nu e ca te omoara nimeni, e doar o nota. alta data invata mai bine ca sa iei 10

| Sfetnicul a răspuns:

Poate te ajută acest site să afli lucruri interesante și să iei note mai mari: http://goo.gl/fS4U5a

| DarknessIsland a răspuns:

Mai bine ii spui tu... pentru ca daca ala de altundeva, nu o sa mai aiba incredere in tine... + 8 ii nota buna happy

| blueunicorn2025 a răspuns:

O sa traiti fericiti pana la adanci batraneti. 8 e nota mare