| XoXoIoannaXoXo a întrebat:

Ajutor! am sanii mici si nu stiu ce sa mai fac ma ingras dar nu merge si am incercat tot felul de retete de stimulare a hormonilor de crestere dar nu merge. fac si spori :handbal volei bascket si nimic! ajutati-ma please!:

1 răspuns:
| macaroana1 a răspuns:

Deci asta este o intrebare tipica adolescentilor. in primul rand nu te lua dupa toate porcariile de reclame si medicamente. toate sunt puse acolo doar ca sa faca ei bani de pe urma unor oameni care au probleme.SI acum sfatul meu pentru tine este sa ai rabdare pentru ca fiecare persoana are alt metabolism de dezvoltare pe scurt asteapta pana ce te faci mai mare banuiesc ca ai maxim 14-16 an.O persoana este matura si dezvoltate mental cat si corporal este la 21 de ani.