| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Ce cadou să îi iau prietenei celei mai bune? Nu mai am idei. (Au fost multe cadouri până acum). Ştiu că sunt prost

18 răspunsuri:
| Durassica22 a răspuns:

Flori, bomboane,

| anonim_4396 explică (pentru Durassica22):

Altceva? laughing De secret santa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Un pix.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Are deja

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E consumabil, candva o sa aiba nevoie de el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))) şi o să se gândească la mine de câte ori scrie cu el. Dacă stai să te gândești, e chiar drăguț.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bă deci să mor dacă nu am răspuns la asta cu "rolling on the floor))))) şi o să se gândească la mine de câte ori scrie. Dacă stai să te gândești, e chiar drăguț". Ce dracu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu vorbeam serios, nu stiu de ce razi. laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ia-i 30 de pixuri, daca bugetul e 30 de lei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

15 pixuri la 2 lei, mai bine laughing

| mihaela1016 a răspuns:

Depinde de buget si de ea ca persoana, ce ii place, ce pasiuni are, etc..Ca idee de baza, poti sa ii iei ceva dragut de la Sephora (parfum, etc)..In perioada asta gasesti multe seturi pentru cadou.

| anonim_4396 explică (pentru mihaela1016):

Da... pentru asta trebuie să găsesc acest sephora. Nu prea cunosc oraşul. O să îmi dau silința. Mersi!

| anonim_4396 explică (pentru mihaela1016):

A stai. Te refereai la comandă de pe internet. Nu e posibil. Bugetul nu contează în situația asta. Nu e pretențioasă deloc. Doar că nu poartă lănțișoare, brățări etc. Ceva idei? laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Channel big grin Daca tot nu conteaza bugetullaughing

| anonim_4396 explică (pentru GreenVoid):

Nu ştiu cât costă aşa ceva, dar clar nu se încadrează în bugetul meu laughing În plus, un cadou scump ar face-o să se simtă prost. Bugetul stabilit de diriga ar fi pe la 30 de lei. Eu mă pot duce până la 100 sau mai mult. Dacă e vorba de chanel, contează laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ii spui ca.i chinezaraie n.o sa aiba dovezi ca.i fake si ramane si cu parfumu' laughing Eu una m.as face ca te cred fara discutiilaughing

| anonim_4396 explică (pentru GreenVoid):

rolling on the floor)))) ea n-ar face asta, crede-mă

| GreenVoid a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii pana nu incerci tongue