| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! cel mai bun prieten al meu este impreuna cu o fata cere il inseala. Toata lumea ii zice asta dar nu vrea sa asculte. Mama certat cu el pe tema asta si mi-a zis ca daca nu-mi place prietena lui at nu mai pot fi prietena cu el! Cum pot sa-i deschid ochi Chiar imi pare rau de el help...

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca este incapatanat si nu vrea sa asculte de nimeni, lasa-l asa in voia lui, pe parcurs va simti pe pielea lui si va regreta anumite decizii care le-a luat.

| CudiDaKid a răspuns:

Eu zic sa faci asa :.,, cand o vezi pe prietena lu ca il inseala il chemi pe el sa vada sau daca nu o filmezi pe ea big grin

| didy_2216 a răspuns:

Stai linistit... dupa un timp el o sa isi dea seamawinking. am patit si eu la fel cu cineva toata lumea ii spunea dar nu isi dadea seama, chiar ma certam cu aceea persoana. iar dupa un timp a vazut si s-au despartit.cu timpul se vor rezolva toatebig grin