| lolita28 a întrebat:

AJUTOR! M-am cam certat cu prietena mea cea mai buna si nu prea mai suntem la fel de apropiate.Cum sa fac ca sa ne impacam si sa fim din nou ca inainte?

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

Sfatul meu este sa vorbiti serios. Daca a fost candva cu adevarat prietena ta va accepta si in cele din urma totul va fi bine. Bafta

1 răspuns:
| Elisabeta24 a răspuns:

Logic ca o sa fiti ca inainte. Si eu la fel am patit. Timp de un an nu am vorbit deloc cu ea. Nu am crezut ca o sa ne mai imprietenim. Dar ea a facut primul pas si eu am aceptato ca inainte. Acuma cand ne aducem aminte de ce s-a intamplat, radem. Vei vedea ca nimic nu strica o prietenie.