| Scumpikkka00 a întrebat:

Buna seara TPU. Am nevoie de ajutor. Ma-m certat cu o prietena dintr-o prostie. Cum sa ne impacam. Dati-mi sugestii multe. Multumesc si fundita mare :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, nu e greu. Sun-o, intalneste-te cu ea, sau scrie-i pe mess ca iti pare rau, si ca ai vrea sa va impacati pentru ca nu vrei sa pierzi o persoana atat de speciala ca ea pentru o cearta inceputa dintr-un motiv stupid.
Succes!

| Scumpikkka00 explică (pentru Adry05):

Am sa incerc happy Multumesc tuturor :* pupici multi.

4 răspunsuri:
| kagome17 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa va întalniti undeva sa vorbiti sin sa iti ceri iertare, daca iti este o prietena buna sigur te va ierta...succes

| MyImaginatyon a răspuns:

Buna,cea mai buna solutie ar fi sa o suni si sa iti ceri iertatre iar maine.(ca tot e duminia)sa o scoti afara la un suc, la o plimbare in parc..sau sa faceti ceva ce ii place ei foarte mult...happy

| Scumpikkka00 explică (pentru MyImaginatyon):

Poate ca e si putin sensibila.