| pisicutz a întrebat:

Ajutor:-s! Deci in iunie m-am combinat cu un baiat, de treaba, am umblat 2 luni, si cica mi-am batut joc de el, eu am fost indiferenta dar nu prea mi-am dat seama, el zicea : te iubesc, eu: foarte tarebig grin.In august ne-am despartit. o luna n-am mai iesit de loc cu el si nici nu l-am mai vazut. Parka totul era roz, da' nu, trebuia eu sa ma intalnesc cu el si sa-mi aduc aminte de clipele frumoase:-s In noiembrie ne-am impacat, ce e important e ca el a spus,(in timpul in care am fost despartiri, el a mai avut o prietenachatterbox. eram usor geloasaangry...big grin) mi-a spus ca si atunci cand era cu ea, se gandea la mine, neam impakat, totul e roz din nou. DE DATA ASTA TZIN LA EL! devinde el indiferent, adica nu chiar cum am fost eu. dupa o lunaangry zice ca eu sunt indiferenta! okey, neam desp. Aseara am fost la club. unde era si el, bineinteles. Stateam cu o prietena la masa. Si vine el, si ma trage de mana si zice ca vrea sa-mi zica un secret, si ma saruta. dar dupa aceea a fost din nou ca si cum tine la mine dar nu mai vrea sa fim impreunaaa.SI EU SUUUUUUFAR. Si sunt dispusa sa ma si culc cu el daca asta ar ajuta. Dar o parte din mine imi spune ca imi vrea binele angryangryangryangry cum sa fac sa ma impac cu el angry...

5 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Ce vezi tu roz in toata situatia asta? azi suntem impreuna, maine ne certam, ba imi place, ba nu-mi mai place.Presupun ca esti mica si esti nehotarata.Stai putin si mai gandeste-te, cum sa te culci cu el doar ca sa se intoarca la tine? isi face treaba si apoi pleaca.Asta vrei? o sa suferi si mai mult, mai bine l-ai uita acum decat mai tarziu sa regreti.

| Paris a răspuns:

Nu te culca cu el, nu nu nu, nu fii proasta, te rog, nu, fa-o pentru mine, o necunoscuta proasta inapoiata mamaie, care iti vrea binele chiar daca nu te cunoaste. Baietii sunt niste ratati, care se maturizeaza greu si care nu vor decat sex. Asculta-ma te rog, nu te culca cu o persoana decat atunci cand simti ca o iubesti. Mor cand vad ca oferiti pasarica unor... pentru care nu simtiti nimic profund big grin Sper sa nu primesc report

| r8driver a răspuns:

Nu stiu cum ar trebui sa faci dar nu te culca cu el ca ai sa ramai doar cu culcatulwinking

| r8driver a răspuns:

@paris...chear toti suntem ratati?

| alex2009 a răspuns:

Da dovada de seriozitate, nu te hlizi in public, umbla decent imbracata, modern. asta cauta baieti.Succes