| UnuBUnsiRau a întrebat:

Ajutor! TPU nu stiu sa ma hotarasc in ce telefon sa cumpar.samsung galaxy Y sau samsung Star 2. Amandoua imi plac dar trebuie sa aleg doar 1 dintre ele. Va rog dati-mi sfaturi!

3 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Mie nu imi place niciunul.mai bine un un Samsung galaxy fit.dar daca trebuie sa alegi ia Samsung galaxy Y

| ThatsMethod a răspuns:

Te ajut eu! Uite, eu te sfatuiesc sa-ti iei Samsung Star 2 (poza)http://www.google.ro/......tp?/imgres Este un telefon Touchscree n, este mai modern, are mai multe aplicatii se este mult mai fain! Deci, ia-ti un Samsung Star 2!

| UnuBUnsiRau explică:

Nimeni nu vrea sa ma ajute?