| natalyia a întrebat:

Ajutor TPU! stiti am 11 ani si am 49 kg! cum as putea sa slabesc eu vreau sa slabesc ca sa intru in cercul de gimnastica de la palatul copiilor sti cum as putea sa slabessc

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Pai in primul rand trebuie sa practici mult sport si sa mananci legume, fructehappy. Cauta pe youtube "8 minutes workout"winking. Acolo iti arata cum poti slabi la burta. Merge! Am slabit si euhappy. Si restul ti-am zis... Mult sport:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga daca ai 11 ani si ai 49 kg nu te pot ajuta cu nimic deoarece esti o vaka grasa, mai bine fa ca mine...eu am 9 ani si am 59 kg.manink numai carne, dulciuri. piine, slanina happy fackiu