| laura23 a întrebat:

Aknesol e bun pentru cosuri? Am probleme cu acneea si nu mai stiu cum sa scap de ea. Pana acum am folosit : Retin A. Skinoren, Isotrexin, Zineryt si nu prea m-au ajutat

Răspuns Câştigător
| yami_2526 a răspuns:

Iti recomand aknesol cu cea mai mare placere pentru mai multe motive
1.il gasesti doar la plafaruri care daca stai sa te iei dupa nume are numai produse naturiste deci aknesol ar trebui sa fie in proportie de hai sa zicem 50% naturist
2.are efecte imediate...in vara l-am folosit o saptamana si imi trecuse multe apoi am renuntat sa ma mai dau cam dupa 2-3 luni mi-au reaparut pentru ca m-am dat prea putin si pentru ca recunosc nu am respectat igena fetei
3.acum iar il folosesc si in prezent sunt in a4a zi de tratament si efectul se vede... mi le-a uscat si acum astept sa-mi treaca petele
4. e forte ieftin mai ieftin decat zynerit care mie mi-a provocat o reactie alergica minunata
5.nu miroase asa oribil si se spala foarte usoar iarasi fata de zynerit unde trebuia sa iti dai cu multa apa
6. IGENA FETEI e cea ai importanta... daca te demachezi nu te demachea asa la misto foloseste si tu o crema ca lumea o fi ea mai scumpa dar asta e si restul regulilor le gasesti pe net!

In fine incearca-l il recomand si bafta!

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu stiu cat de bun e, nu am auzit de el, dar nu strica sa-l incerci, daca tot le-ai luat la rand... poti incerca si crema de galbenele, desi e extrem de hidratanta si s-ar putea sa-ti ingrase tenul, am auzit ca in cateva zile dispar cosurile.
Intreaba farmacista cand te duci sa cumperi, te lamureste ea.
Succes!

| AmericanCookie a răspuns:

Nu stiu, dar mie mi-a functionat cu clerasil.incearca-l si tu!

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Ee ff bun
adica mie mi`o fost de folos...mi`o uscat imd si cosurilee
e bine dup ce te dai cu el dupp 20 de min sa te faci cu o cremaa nivea cca AKNESOLU iti usca pieleea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aknesol nu-s ca nu am incercat, in schimb am incercat zineryt pentru prima data a fost bun, da la a doua aplicare nu a mai dat rezultate