| Kleoo a întrebat:

Alex Velea sau Connect-r. Care e mai bun?

9 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut!
Nu pot spune care e mai bun, dar mie personal îmi place Connect-R.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-R.
Velea nu e altceva decât un cocalar infect.

| Madayna a răspuns:

Connect-r

| CosminC86 a răspuns:

Mai bun la ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Danyee a răspuns:

Ca si fani mai bun e velea, ca si voce e mai bun Connect-R eu aleg Connect-R

| AncaMadalina a răspuns:

Connect-r,are mai mult stil si clasa. Fata de Alex, el a evoluat mult mai ok, adica a lansat multe melodii appreciate de public, si mi se pare ca este si mai talentat decat Alex, plus ca el nu a fost implicat in vreun scandalhappy

| Miruna176 a răspuns:

Connect-r

| RedTubeVIP a răspuns:

Crede-ma ei doi nu se clasifica. Fiecare este bun in felul lui. In opinia mea amandoi sunt foarte buni dar, consider ca Connect-r il depaseste pe Alex Velea in muzica.