| IssaV a întrebat:

Care va place mai mult?
Alex Velea sau >Connect-r?:

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Alex clar. vocea lui e mult mai frumoasa decat a lui connect-r!

16 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Hello:
Niciunu.
Amadoi sunt 2 facaturi de "vedete" din bordelul vocilor romanesti.
Alex Velea e mai ok (si nu zic asta pentru ca sunt rasista )sau ceva de genu, dar Velea isi face treba mai bine, pe cand Connecte-R nu stie sa zica decat Surrender.
SI nici nu are voce.
Bye.

| Gizăz a răspuns:

Niciunul. Ca oameni nu comentez pentru ca nu îi cunosc dar ambii scot o muzică comercială de tot rahatul.

| Диана a răspuns:

Niciunul. happy

| KatVonB a răspuns:

Niciunul

| AmberMyth1 a răspuns:

Buna! Sincer, nici unul. Alex Valea parca ar avea putina voce dar Connect-R... Nu imi place nici muzica pe care o canta ei.
Parerea mea.

| anduta160 a răspuns:

Alex velea.

| bxxt a răspuns:

Mie sincer nu-mi place niciunul in mod special...

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Alex Velea love strucklove strucklove strucklove struck

| Mmarryy a răspuns:

Alex Velea :X

| Rakanishuu a răspuns:

Niciunul. Tigani imputiti.

| merry_2783 a răspuns:

Alex poate pentru ca este mai popular si sa nu uitam ca la dansez pentru tine a facut furori

| alex_1230 a răspuns:

Mie imi place mai mult alex velea canta mai bine dar mi-a placut melodia aia daca dragostea dispare de alex velea si conectar este o melodie din 2007 dar nu imi pasa ca este veche poate sa fie si din 1998 nu imi pasa ma-i imi place si melodia dont say itz over de alex velea

| Ruxxy_3316 a răspuns:

Alex Velea:Xe tare:X

| DeToxicEmo a răspuns:

Sunt amandoi niste cantareti care canta minunat! :*:*... Dar acum sa fim sinceri Alex clar adica are vocea mult mai frumoasa decat al lui connect-r! Plus imi plac mai mult melodiile lui Velea decat ale lui Connect-r. Parerea meah byee! :*

| yooozuza a răspuns:

Alex velea are mel mai souper si are si o voce mai frumos mm dar amandoi sunt rromi asta e asemanarealaughing

| Lucian_Vlad_1997 a răspuns:

Connect-R clar! Motivul!:
1) E mult mai popular ca Alex Velea la ora actuala!
2)Toate melodiile lui sunt hituri de succes, si sa nu uitam ca a participat la EUROVISION!
3)Connect-R pe langa ca are dansatori, DJ, chitarist, animatoare si propia casa de disc/productie (RAPPIN'ON PRODUCTION) el e in stare sa le intretina pe toate! Alex Velea nu are nimic! La fiecare melodie isi angajeaza toti animatorii! CONNECT-R lucreaza in fiecare zi cu animatorii lui!
4)Vocea lui CONNECT-R e mult mai frumoasa ca a lui Alex Velea (parerea mea)! Si Alex Velea are voce superba dar o are asa pitigaiata ca la o femeie!laughingEh Connect-R are o voce de solist de opera!winking
5)CONNECT-R e un tip mai misto:Are o frizura mai cool, hainele ii sunt cool si scumpe, e un dansator mult mai bun ca Alex Velea si el in majoritate in toate hiturile lui se succes vb cate putin despre DRAGOSTE!winking
DECI CONNECT-R e cel mai tare!