| anonim_4396 a întrebat:

All care stie ce pastile trebuie sa iei ca sa lesini imediat si sa-ti pierzi cunostinta? dar sa nu aiba efecte nocive decat pe moment? si in ce cantitate? pls raspuns. dau funda :d

4 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Cloroform, pui un pic pe o batista si i-o vâri sub nas big grin
Bafta!
Mei eu totusi te sfatuiesc sa incerci sa vorbesti inainte cu persoana respectiva, dar daca nu ti-a mai ramas decat solutia asta, da-i sa fiarba! big grin

| darkangel123 a răspuns (pentru NoRestForTheWicked):

laughing nu la asta ma refeream dar e bine de stiut laughing

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru darkangel123):

laughing cum zici tu, e bine de stiut...
Poate in viitor iti va prinde bine informatia asta! big grin

| darkangel123 a răspuns (pentru NoRestForTheWicked):

Asa si de unde iau asta?