| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

Aloha! Am mai pus intrebare asta, dar nu am avut prea multe pareri. Vreau o schimbare de look )again, de data aceasta la nivelul coafurii.Parul meu este de natura saten-roscat, in momentul de fata cu suvite rosii, diferite nuante tari pentru a pune in evidenta culoarea naturala.

Acum, vreau una dintre cele 3 combinatii de culori, insa as vrea sa aflu parerea fiecaruia, pentru. a sti care este in preferinte.

Aceasta este prima combinatie:

http://i52.tinypic.com/2qtfsyv.jpg

Ma gandeam sa abordez paleta de culori, tot pe culoarea mea naturala, nu pe blond.

A doua:

http://i52.tinypic.com/9vcrjo.jpg

Asta o vreau tot pe parul meu natural(pentru. a nu mi-l omora de tot), insa in loc de alb/verde as opta pentru alb/rosu sau violet.Sunt indecisa!

A treia:

http://i53.tinypic.com/2vunion.jpg

asta o vreau exact asa, dar nu roz.ci violet!
Dau si funda, iar la ceilalti voturi.

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

Toate ar fi potrivite, dar conteaza un pic si de ten.dar eu totusi as spune pe a doua.pentru ca iti va scoate in evidenta culoare naturala a parului chiar cu acel breton colorat si cateva suvite in spate insa despre culorile care le vei alege conteaza si ceia ce iti place... poti face o combinatie foarte frumoasa din 3-4 culori sau mai putine, in primul rand trebuie sa iti placa tie ceia ce vrei sa-i faci parului si cum sa-l vopsesti sau colorezi, nu sa-l faci azi si maine sa-l decolorezi ...deci aceasta-i parerea mea sper ca te-am putut ajuta!