| Ririru a întrebat:

Buna ziua!
Asta este culoarea mea naturala la par: http://i43.tinypic.com/2dlrvp0.jpg, mai am niste urme de "roscat" in par de la nuantator. Ma rog, vreau sa-mi recomandati o vopsea de par ca sa-mi iasa un roscat inchis, daca se poate fara amoniac.
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

In general vopselele fara amoniac sunt de la L'oreal.:*

| diavolitadulce a răspuns:

Mergi la un magazin specializat in cosmetice si intreba ce vopsele nu contin amoniac. Eu folosesc de la Palette. Alege tu singura nuanta si in functie de culoarea ta naturala a parului sunt sigura ca iti va iesi exact ca si pe cutie. Mult noroc!