| TraficantaaDePessos a întrebat:

Aloha TPU! Ceva statusuri pentru prOsti stiti? Am nevoie urgent! Dar nu link`uribatting eyelashes

Pt cele mai multe si mai faine dau Fundita:X

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Intr-o lume asa mare. Proastele te sapa incontinuarestraight face

Continua sa faci pe proasta, ca o faci bine! Chiar daca-l ai langa tine, ramai cu resturi de la mine!

Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fix In Cot De Tine

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?

Asa e, ai dreptate...
...esti MAXIM de proasta!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.

Pareti frumoase, aproape culte. Atat de proaste si din ce in ce mai multe!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Stiu ca o ai pe aia. Dar stii ceva? Chiar nu-mi pasa! Poti s-o minti putin si s-o lasi dracu acasa!

Ai vazut de ce-s in stare si acum te feresti. Iti dai seama cat de proasta esti?laughing

Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| xDeea_6061 a răspuns:

Stiu sa iti spun unul fain:"Mama prostilor e mereu gravida!". laughing
Hope u like it!happy

| Lavinia_1243 a răspuns:

Cand esti prost, si viata-i grea