| βέiiiβiii_9613 a întrebat:

Nu stiti ceva status faine? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

J

Si`mi bag ****`n voii fara supararee. K mi-ati facut numai zile-amare. phbbbbt

Chiar daca viata e grea,nu fac din asta o drama! :]

 Alergi in vis printre clipe amintiri traite,multe bucurii tristeti si intamplari nedorite.

 La bine si la greu, uniti, mereu impreuna, lacrimi si zambet tresar dupa furtuna. :]

 Timpul trece si foile se rup din calendar,trecutul te urmareste si iti lasa un gust amar.

 Ai vrea sa fie bine, dar bine tot nu este, traiesti realitatea, sau poate doar o simpla poveste. :]

 Suntem plini de greseli,plini de defecte amandoi,dar totusi ar fi pacat sa lasam totul in noroï.

 E mult prea greu sa uiti ce s-a intamplat, clipele in care traiai cu adevarat. :]

 Ai plecat, ai uitat ca am iertat si am sperat.Te vei intoarce oare? Daca nu. Ar fi pacat. talk to the hand

 Poate nu e prea tarziu pentru noi, inca te astept, poate ma astepti si tu cu aceiasi flacara in piept. :]

Tot ce o să-mi aducă aminte de tine, am să inchid şi am să ţin pentru mine.

 Ambitii prostesti ne-au despartit, dar te iubesc!

 Ne-am promis ca de va fi sa cada unul dintre noi. Incercam sa ne ajutam sau cadem amandoi.

Iti mai spun o singura data! O sa iti para rau ca nu ai stiut sa ma pretuiesti ca fata!

 In doi, totul era mult mai simplu, dar un singur suflet singur, sigur nu poate intoarce timpul.

 Joc acelasi rol, in acelasi decor.Am o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor.

1 răspuns:
| LitlleSusan a răspuns:

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!
Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X
entru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva….
Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives
Give me the sunrise…
Nu poti sa schimbi trecutul; dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
Try, if you can
Ti-aduci aminte? Cand eu n-o sa uit nicicand…Piedica mea si tu cazand cu capu’n piatra de mormant
Mai bine ros de lanturi … decat de remuscari
Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare… :
Nu pentru acum, nici pentru candva… ci pentru atunci… cand ma vei uita!
Nu-mi doream sa simt iubirea…acum o am in gand…in final ramane amintirea…risipita-n vant
Te sarut in scris, te sarut in vis, te sarut in gand, dar in realitate cand?
Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Il iubesc … da` prostu` nu-si da seama …
M-am gandit la statusu asta toata ziua.
La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la statusul
Status under constructionhttp
HTTP Error 404 - Status Not Foundhttp
-Status cenzurat-http