| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.57 si 55 de kg. as vrea sa stiu daca sunt grasa

5 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Ooo da! In curand nu o sa mai poti sa mergi! Eu zic sa te apuci repede de o dieta! oh go on

Lasand gluma la o parte, tu ai gandit cand ai scris asta? Esti foarte bine la 55 kg. Pun pariu ca arati chiar bine, de ce ai nevoie de complimente?

| andreyutzzu3 a răspuns:

Cam da... ai vreo 8 kg in plus straight face

| Clauditza a răspuns:

Nu chiar ar trebui sa te mai ingrasi un kg.

| adellina a răspuns:

La inaltimea de 1, 57 trebuie sa ai intre 45-50 kg, mai sigur 47.

Se scade 10 din 57happy

O zi buna!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. stai linistita, nu esti deloc grasa.
2. ar trebui sa te simti bine in pielea ta, sa ai incredere in tine. Complexele de genu nu te ajuta cu nimic.