| Nutzjj a întrebat:

Am 10 ani si vreau să lansez o muzica trap (deja scrisă).
Cum pot?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Varianta " secretă " 1. Cauti un studio si inregistrezi melodia apoi o casa de productie sa se ocupe de tine!
Varianta " secretă " 2. Faci singur piesa pe calculator / laptop Daca te pricepi la programe de editare muzicală si o urci pe YT sa vezi ce reactii ai la ea!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intai pune-l pe Youtube sa vezi cate aprecieri vei avea apoi sa te gandesti la lansare! Nu de alta dar sa nu te faci de ras degeaba... Poate ne dai si noua link-ul cand l-ai postat sa-ti spunem parerea sincera!

| LisaJulie a răspuns:

Fa-ti un canal de YouTube și filmează un videoclip cu tine cântând! Poate cine este vei fi descoperit