| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma lansez in muzica. Stie cineva cum pot face asta? Am talent, dar nu stiu cum sa fac primul pas.

Răspuns Câştigător
| valerikaa a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa incepi prin a face un blog pe youtube in care canti, la fel o scoala de mmuzica este un inceput, apoi poti face mici concerte prin locale, daca ai noroc cineva te va auzi, si te va ajuta

4 răspunsuri:
| marc3lino19 a răspuns:

Fa ce. Fac toate vedetele

| musiiic a răspuns:

X Factor/ Vocea României. Nu ar fi rău să încerci.

| Radu1015 a răspuns:

Sa faci un videoclip pe yooutube si il trimiti unui radio!

| critikl a răspuns:

Fa-i ce sti tu cel mai bine unui producator si daca ii va placea sigur ajungi vedeta si tu pe langa restu....Chiar vrei sa fii cineva in tara asta? sad