| FanTpu1 a întrebat:

Am 13 ani si imi cade un dinte.As vrea sa aflu daca imi va mai creste la loc este unul de sus din fata. Mi-a mai cazut odata dar in seara asta am vazut ca se hatana putin. Oare imi va mai creste altul?

3 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Pai daca ti-a mai cazut o data nu o sa iti mai creasca.Dar poate ti s-a parut ca se hatana...In caz ca ti se hatana, nu ai ce face il scoti doar daca se misca tare si nu iti va mai creste.Imi pare ra de veste dar este 100% adevarat.
Funda?/

| FanTpu1 explică:

Acum am observat ca toti de sus si cativa de jos si nu m-am lovit. Faza e ca ieri si azi eu i-au Trachisept ca ma doare gatul si aseara cand am venit de la scoala am mancat o bomboana si ieri la scoala am mai mancat niste dulciuri de la o colega din Italia. Eu mor de ciuda daca mi se intampla asta.

| phalas1 a răspuns:

Stai linistit, daca se clatina foarte putin adica doar daca il misti tu nu e nimic... insa bea iaurturi, iaurtul contine calciu si este indica sa bei iaurta / sa mananci branza smantana findca alimentele astea contin calciu, spala-te pe dinti si nu vei avea probleme cu danturawinking