| FanTpu1 a întrebat:

In seara asta am observat ca dintele din mijloc de sus ma doare putin atingandu-ma cu aia de jos si apoi am vazut ca se hatana. Oare daca imi va cadea imi va mai creste iarasi? Mie mi-au cazut toti de la lapte.

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Din cate stiu iti va creste altul in schimb doar trebuie sa-l pui sub perna inainte de a te pune la somn si noaptea cand tu dormi, vine zana Maseluta si iti confisca dintisorul si-ti lasa in schimb o proteza folosita pe care o vei folosi mult mai tarziu.