| xxemoelfyxx a întrebat:

Am 13 ani si sunt in clasa a 7-a.As vrea sa va cer parerea.Am sanii maricei, pot sa port sutien de la varsta asta? Vreau sa spun ca prin tricourile pe care le avem noi la scoala, sfarcurile se vad oribil. Mie una nu-mi place deloc bustiera, ma incing.
Daca voi purta sutien nu-mi va afecta nimic, nu?
Si in pauze mai alerg, si ma dor.La fel si la ora de sport, si cand sar in sus si in jos este enervant, ca se vede oribil.Toate colegele imi spun: "'Vai ai vazut cum ti se vedeau sanii? Zici ca erau mingii."
Si nu-mi place.

5 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Mda...se ofticalaughing...ai grija sa te simti tu bine nu sa le asculti pe colegele ofticate

| Amy90 a răspuns:

Buna,

Stii ce cred baietii care citesc intr ta : moama ce sexy e pustoiaca asta tongue...asa ca poarta sutien, nu e nicio problema, ia un decolteu ceva si bucura-te de ce ti-a dat naturawinking! Si fetele sa vorbeasca cat or vrea, sa moara de oftica ca tu ai si ele nu...neahbig grin!

Numai bine!

| StyL3 a răspuns:

Amy, aici cam ai dreptate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita nu te preocupa, e ceva normal, iar colegele rad din prostie(nu au educatie)
poti purta si sutien, dar incearca unul fara burete, din bumbac (nu stiu daca se gasesc in Romania de alea)sau o bustiera cu putin berete
ai sa te saturi toata viata sa porti sutien

| A3y a răspuns:

Si eu am 13 ani si port.nu e nimic rau. dar toata lumea spune ca nu trebuie sa porti pana la 17-18 ani pentru ca sunt in cresterechatterbox. Daca vrei sa porti. nu e nimic rau