| aquaxxs a întrebat:

Am 13 ani, sunt baiat, si cred ca am o problema. Nu prea suportam homosexualitatea inainte, chiar deloc. Problema e ca, intr-o seara m-am gandit oare cum pot doi baietii sa faca sex unul cu celalalt? Si de atunci tot imi repet incontinuu "Nu sunt gay" de fiecare data. Aproape in orice moment al zilei, nu chiar in oricare, dar aproape, si de atunci de fiecare data cand ma gandesc la sexul unei femei, trebuie sa-mi vina mie in minte doi baieti care fac sex... si incerc sa scap de aceste ganduri, dar tot nu pot de atunci. Au trecut 2-3 luni de atunci, nu stiu ce sa fac sad Nu ma simt atras de niciun baiat, din contra, imi plac fetele. Dar am aceste ganduri in care ma gandesc, ca poate sunt gay ca ma tot gandesc la sexul intre baieti... E normal la varsta mea sa am ganduri de genul? La pubertate?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E normal, ești în perioada de negare hahaha

| ToKen a răspuns:

Nu esti gay daca iti plac fetele. Sau cel putin, nu sti pana nu incerci, dacaaa stii cum zic.
E normal sa ai intrebari si curiozitati etc.

| R0R0 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta ca o sa incepi sa devii obsedat.